Červen 2010

Radio NRJ Hamburg - Bänd-Scheiben-Vorfall (part 1)

30. června 2010 v 11:54 | LadyTH |  Rozhovory-Tokio Hotel
Bill: Hej, my jsme Tokio Hotel a vy posloucháte Energy Bänd-Scheiben-Vorfall. Dostali jsme hodinu pro naši hudbu a naše oblíbené songy. Konec konců, venku je dost chladno a není nic lepšího, než sedět pohodně v autě nebo doma.
Tom: Jo a pohodlně poslouchat Prodigy.
Všichni se smějí
Bill: Přesně! Protože začínáme s prvním songem, který je od Prodigy "Omen" a my tejně song posloucháme pořád dokola, na našem focení a vždycky posloucháme trochu hudby, když děláme takové věci.
Tom: A už to nemůžeme ani dál slyšet, ale nicméně vy si to teď poslechněte…

----

Tom: Takže další song je od Eminema, která má…jak to říct, něco jako comeback album. Vlastně si ho moc lidí nevšimlo, ale já si myslím, že je určitě dobré.
Georg: Jo, je naprosto dobré.
Tom: No a abyste mohli poslouchat další song, tak ani nemusíte být fanouškem Hip Hopu.
Bill: Jo, tak bych to řekl. Tom je v kapele jako Hip Hop fanoušek a tuhle hudbu poslouchá pořád a i když nejsem z toho nadšený, další song
od Eminema je určitě cool.
Tom: Zpívá…zpívá za změnu…tohle je "Beautiful" a dirty version, tak se bavte.

----

Bill: To byl Eminem s "Beautiful". Řekl bych, že je to trochu smutný song.
Tom: Abych byl upřímný, od něho mám raději trochu vážnější songy.
Bill: A další song mám taky velmi rád, je trochu veselejší, řekl bych. Vlastně podle mého názoru je to song pro dobrou náladu. To je Peter Björn a John s "Nothing to worry about" a určitě je to dobrý song k poslechu, když něco děláte a Tom si toho song všiml díky klipu. Myslím, že se vám ten klip opravdu bude líbit.
Tom: Ano, ano, je to těžké popsat. Vlastně je jako ten song…poslechněte si ho…
Bill: Ale určitě je to zábavné. Určitě byste si ten klip měli pustit. Nicméně tady je "Nothing to worry". Bavte se.

----

Bill: Vítejte zpátky. Tady jsou stále Tokio Hotel. A vy jste stále s námi na Bänd-Scheiben-Vorfall.
Tom: Bänd-Bänd-Scheiben-Vorfall!
Všichni se smějí
Bill: A budeme pokračovat s kapelou…jak bych to řekl? No můžete si o nich myslet co chcete. Jsou trochu…
Tom: Nemám je rád…
Georg: Já taky ne..
Bill: Já vlastně taky ne…nemyslím si, že jsou úžasní, většina lidí si myslí, že…
Tom: No řekl bych…myslím si, že ten kytarista je sexy.
Bill: Přesně. Většina lidí si myslím, že kytarista je sexy.
Georg: To je pravda.
Bill: Ale jedno o nich můžu říct, řekl bych, že další song je dost cool.
Tom & Georg: Jo.
Bill: A taky si myslím, že je to první song, který se dá poslouchat. A tady jsou Tokio Hotel s "Automatic" a řekl bych, určitě je musíte vidět naživo. Slyšel jsem, že jedou na turné a …
Georg: Prý to bude obrovské.
Tom: Hrají v Hamburku a v Oberhausenu.
Bill: Hrají v Hamburku a v Oberhausenu v Color Line Arena v König Pilsener Arena a myslím, že to bude opravdu dobré.
Georg: Půjdu na ně!
Bill: No i když jsem doteď nebyl jejich velkým fanouškem, určitě tam nebudu chybět.
Tom: Vsadím se, že dají vyhrát lístky online na NRJ.
Bill & Georg: Taky si myslím.
Bill: A teď tu jsou Tokio Hotel s "Automatic". Bavte se.

----

Bill: Hej, my jsme Tokio Hotel a dnes na hodinu přebíráme NRJ pro Bänd-Scheiben-Vorfall našich oblíbených songů. Poskytneme vám hodně hudby a doufáme, že si to všichni naladíte. Už se těšíme!

Bill: Tohle byli Tokio Hotel a tady jsou Tokio Hotel a na řadě je La Roux. Je to dost cool zpěvačka. Musím říct, že jsem o ní poprvé slyšel v tomto roce. Nicméně další song je obzvlášť dobrý. Je to "In for the Kill" a má opravdu dobrý klip. Musím říct, že je jako další speciální zpěvačka. Stejně tak má svůj vlastní styl. A vždycky má naprosto cool klipy. No rozhodně je velmi speciální a myslím, že každý zná tenhle song. Tenhle song je dobrý jako párty song. Tady je La Roux s "In for the Kill."

----

Bill: Na řadě je velmi velmi úžasná kapela, která udělala senzační album. Každý zná tenhle song: Kings Of Leon s "Use Somebody". Je to neuvěřitelně skvělá kapela a to je velmi pěkný song. Jednou bych je rád viděl naživo. Ještě jsme neměli tu šanci. Rád bych šel na jejich koncert a slyšel je živě. Pár věcí jsem už viděl na internetu - jako živá vystoupení. Rozhodně jsou velmi dobrá kapela a mají extrémně dobrého zpěváka. No můžu o nich říct jenom dobré věci a bavte se: Kings Of Leon "Use Somebody".

----

Bill: To byli Kings Of Leon a na řadě je současně nejoblíbenější kapela nás všech. Myslím tím, že když dojde na hudbu, všichni mají odlišný vkus a hudbu, kterou posloucháme se velmi liší, ale tohle je kapela, která máme rádi všichni. A jsou to Stereophonics a znovu jsme je objevili náhodně, když jsme byli na turné. To znamená, že jsme se všichni dívali na film a "Maybe Tomorrow" - další song byl na soundtracku. A tohle je jako ty songy, u kterých si poprvé možná myslíte "Hm, tyhle jsem nikdy neslyšel", ale když ho uvidíte ve filmu, myslím, že každý je schopný zapamatovat si tenhle song a my jsme je také znovu objevili a rozhodně je to velmi skvělá kapela. Půjdeme na jejich koncert, jsou tady v lednu a jdeme na jejich koncert, je to opravdu dobrá kapela a opravdu dobrý zpěvák. Bavte se se Stereophonics a "Maybe Tomorrow".


LadyG je čtvrtá nejmocnější celebrita

30. června 2010 v 11:44 | LadyTH |  News/Clanky Lady Gaga

LadyG je čtvrtá nejmocnější celebrita na světě!.. Za rok si vydělala 1 293 444 000 begin_of_the_skype_highlighting
             1 293 444 000     
end_of_the_skype_highlighting
korun!..


BET Awards 2010

30. června 2010 v 11:44 | LadyTH |  News/Clanky Lady Gaga

LadyG a Beyoncé včera zvítězili na cenách BET Awards 2010 v kategorii "Klip roku", kde byly nominovány za společný klip VIDEOPHONE.

Lady Gaga "Michael Jackson je můj vzor"

30. června 2010 v 11:43 | LadyTH |  News/Clanky Lady Gaga
V nedávném rozhovoru pro Rolling Stone zpěvačka Lady Gaga mluvila o Michaelovi jako o svém velkém vzoru. Obdivovala prý také jeho vztah k fanouškům.
"Kdybych se někdy zranila na pódiu a mí fanoušci by křičeli před nemocnicí, abych se jim ukázala, ukázala bych se jim jako Gaga. Michael byl popálen, ale i tak zvedl svou rukavici zatraceně vysoko, aby ji mohl každý fanoušek vidět."


Lady: "I'm terrified of babies"

30. června 2010 v 11:43 | LadyTH |  News/Clanky Lady Gaga

LadyG přiznala, že se bojí mít dítě, jelikož požadavky mateřství by mohli poškodit její tvořivost. Zpevačka písně Alejandro, u níž vyšlo najevo, že jejá nové album je již dokončené, také přiznala, že neví nic o lásce a vztazích. Řekla pro časopis Rolling Stone: "Mám hrůzu z dětí. Myslím, že žena se z kreativního hlediska po porodu změní. Na to rozhodně nejsem připravená. " Jde-li o jejího ex-přítele, metalového bubeníka, známého je jako Luke, říká: "Bez něj bych nikdy nebyla tak úspěšná. Nikdy jsem nikoho nemilovala tak, jako jeho. A nemiluji. Tento vztah byl pro mě jako dělaný. Donutil mě stát se bojovníkem. Ale už o něm nechci mluvit, je na to příliš vzácný." Ale pokračovala: "Ale, víte, já toho o lásce opravdu moc nevím. Myslím, že kdybych věděla o lásce všechno, nebyla bych tak dobrá v hudběm ne?"


Lady GaGa se týká Rolling Stone

30. června 2010 v 11:41 | LadyTH |  Casopisy Lady Gaga
   Podívejte se na titulní nadcházejícím vydání časopisu Rolling Stone.


Prazdniny<3Vyzo :-((

29. června 2010 v 21:37 | LadyTH
No tak Zitra bude 30.6 a To znamena ze je konec skolniho roku a prazdniny jsou pred nama ale na to vizo se moc netesim a co vy co budete mit za znamky konecne prazkyyyyyy juuuuaaaaaanaaa <3 ale bude se mi stiskat p tech vsech super lidech ze tridy mnoo ale tak uvidime se v 8.B

LADY GAGA VE STRIP BARU ZA TÁTOVY PENÍZE!

29. června 2010 v 21:02 | LadyTH |  News/Clanky Lady Gaga
Tak jako už mockrát, skončila Gaga svůj noční tah po New Yorku ve vyhlášeném striptýzovém baru HeadQuarters.
Nejprve tu Lady Gaga vzbudila rozruch tím, že byla oblečena ještě mnohem vyzývavěji než striptérky! "Měla na sobě zcela průsvitnou kombinézu. Jen malé kousky na bradavkách a tam dole byly z méně průhledného materiálu," prozradil jeden zaměstnanec podniku.

Gaga se v baru skvěle bavila a užívala si s kamarády pořádně divokou jízdu. Obrovské překvapení (nejen pro ni, ale i pro celý klub) přišlo, když jí na stole přistála lahev šampaňského se vzkazem: "Dobře se bav. Tvůj taťka!"

Když se Joseph Germanotta, jak se zpěvaččin otec jmenuje, dozvěděl, že Gaga je v HeadQuarters, zavolal tam a požádal personál, aby jeho dceři poslali nejlepší sekt Laurent Perrier.

Jedna láhev luxusního nápoje stojí v přepočtu 14 000 Kč, personál se proto nejdřív zdráhal uvěřit muži na drátě, že je skutečně otcem popové ikony. Díky kreditní kartě se ale Josephovi podařilo prokázat, že není podvodník a Lady Gaga tak mohla s přáteli připít na jeho zdraví!

Twitter-lady gaga

29. června 2010 v 21:01 | LadyTH |  Lady Gaga Facebook/Twitter
twitter


Mockrát  děkuju za mojí první cenu BET Awards, s Honey B! Videophone vyhrál cenu Video Roku! Pack nahoru pro B! X Mother Monster."

LADY GAGA JE NA SEZNAMU FORBES CELEBRITY

29. června 2010 v 21:00 | LadyTH |  Lady Gaga Photos/paparazzy

V letošním roce vyhráli ženy tři z pěti seznam osob s vyššími příjmy časopisu Forbes.
Hvězda Lady Gaga debitovala na čtvrtém místě, s příjmy s odhadem na 62000000 dolarů.

V roce 2010 prvních pět na seznamu magazínu Forbes jsou:
1.
Oprah Winfrey, 315 miliony dolarů
2.
Beyonce Knowles, 87 milionů dolarů
3.
James Cameron, 210 milionů dolarů
4.
Lady Gaga, 62.000.000 dolarů
5.
Tiger Woods, 105 milionů dolarů