Červenec 2010

Lady GaGa - Slam Photoshoot (NEW PHOTO!)

25. července 2010 v 9:36 | LadyTH |  Photoshooty Lady Gaga
Objevila se další outtake fotka Lady GaGa z photoshootu, který v roce 2009 nafotil Slam.


Wynter Gordon Loves Lady GaGa!

25. července 2010 v 9:34 | LadyTH |  News/Clanky Lady Gaga
Začínající zpěvačka Wynter Gordon, kterou můžete znát z hitu rappera Flo-Ridy - "SUGAR", dostala od jednoho reportéra jasnou otázku:"Britney nebo Lady GaGa?" .A jak Wynter odpověděla?

"Mám ráda obě.Miluju Lady GaGa, protože nikdy nevíte co od ní očekávat a i proto, protože ona odmítá veškeré hranice.Miluju i Britney, protože je skutečnou ženou a je nestydatá."

Singl "Dance In The Dark" bude vydán celosvětově!

25. července 2010 v 9:33 | LadyTH |  News/Clanky Lady Gaga
Nahrávací společnost Polydor nedávno ohlásila vydání třetího alba Lady GaGa na jaro 2011.Ještě před tím bysme se ale měli dočkat 4.singlu, kterým se stal song "Dance In The Dark".Tento singl měl být vydán pouze v Austrálii a na Novém Zélandu a to jen do rádia! Dokonce se objevily zprávy, že singl nebude mít ani klip narozdíl od ostatních singlů Lady GaGa.Říká se, že Dance In The Dark byl vydán pouze v Austrálii kvůli neúspěchu předchozího singlu ALEJANDRO, který si v australských hitparádách moc dobře nevedl...Nejlepší zpráva ale je, že Universal Music dnes potvrdili, že "Dance In The Dark" bude vydán celosvětově!!!

Lady GaGa is Succesful with Lipstick "Viva Glam Gaga"!

25. července 2010 v 9:31 | LadyTH |  News/Clanky Lady Gaga
Lady GaGa a Cyndi Lauper loni propagovaly a podílely se na výrobě nové řady rtěnek Viva Glam.Výtěžek z prodeje rtěnek od firmy MAC jsou věnovány pro lidi, kteří mají AIDS.Poslední statistiky ukázaly, že rtěnka Lady GaGa - Viva Glam Gaga je jskutečným hitem a je to jeden z nejprodávanějších produktů firmy MAC! Výkonná ředitelka společnosti MAC - Nancy Mahon řekla:"Je to fascinující a zábavné a zárověň tím pomáháme lidem."


Potulné hvězdy

24. července 2010 v 13:30 | LadyTH |  Rozhovory s Tomem a Billem

Tom a Bill Kaulitzovi jsou do aut s mnoha PS! Takže jsou stále normální kluci - i když fascinují celý svět a mají turné po kontinentech...

Máte vlastní letadlo, když létáte na koncerty nebo používáte "normální" letadla s pasažéry?
Bill: Pronajmeme si vlastní letadlo jenom když současně jiná možnost nebo když tu jsou non-stop lety. Ale jinak nejsme nějací fanoušci létání...ať už soukromým nebo normálním letadlem!

S čím spíše cestujete?
Tom: Opravdu máme rádi auta a rádi řídíme. Já osobně potřebuji hodně PS a řídit rychle, kde je to dovoleno! Samozřejmě, že dodržuji pravidla na silnicích. Protože poslední věc, kterou bych chtěl, je nehoda.

Jaká byla vaše nejdelší cesta? Co vás nejvíce zaujalo?
Bill: Turné přes Evropu a Ameriku byly ty nejdelší cesty. Tam jsme byli na cestě i deset tisíc kilometrů a více. Každé místo, na kterém zastavíme, je nějakým způsobem speciální. Nedávno jsme byli v Asii pro zlatou desku a nějaká interview. Bylo to velmi ohromující a prozatím ta nejdelší destinace.

source (c) Planet BerufFotomontaz Bill a Ja u bazenu

24. července 2010 v 13:10 | LadyTH
gjh

Tokio Hotel „dárek pro Itálii“

24. července 2010 v 13:06 | LadyTH |  Rozhovory-Tokio Hotel

Proč jste se rozhodli natočit turné v Miláně?
"Rozhodli jsme se tak" - říká Bill, "protože to byla poslední část našeho turné. Byl to jeden z našich nejlepších koncertů a producent tohoto DVD odvedl opravdu dobrou práci. Na DVD jsou také záběry z backstage, kde jsou vtipné situace. Také milujeme italské fanoušky, takže jsme byli šťastní natáčet našeho DVD během koncertu v Miláně."

Je to poprvé, co jste v Sicílii?
"Ano, a bohužel jsme moc věcí neviděli: ve čtvrtek v noci jsme nespali a dnes jsme odjeli dříve, takže jsme strávili celý den v hotelu. Mimochodem, tady v Sicílii je neuvěřitelné horko. Vlastně v Německu je taky horko, ale ne tak moc."

Jaký to je pocit, být nejúspěšnější německou kapelou  za posledních 20 let?
"Na tento úspěch jsme opravdu hrdí a to i proto, že nebylo snadné toho dosáhnout. Všechno, co děláme, když jsme probudíme a jdeme spát, je v souvislosti s Tokio Hotel. Na začátku jsme měli fanoušky pouze v naší zemi a pak nám společnost řekla: "Teď to pojďme zkusit ve Francii, v Itálii, atd…". Náš život se v tak krátkém čase naprosto změnil. Když jsme se vrátili do školy, všechno bylo jinak. Dnes už to nemůžeme definovat jako normální život. Nemáme soukromí a nemůžeme jít ven s přáteli jako všichni ostatní, vždycky máme u sebe bodyguardy. Na začátku jsme se cítili opravdu divně."

Nejvíc šílená věc, kterou pro vás fanoušek udělal?
"Před našim domem jsou vždycky lidé, kteří čekají, až se vrátíme zpátky. Do Německa se vracíme několikrát a když to tak je, rádi zůstáváme s našimi rodinami nebo našimi psy. Někdy tam jsou šílení lidé, kteří dokonce celý dny čekají v autě, a kteří nemají nic společného s našimi obvyklými příznivci. Mimochodem, jednou se stala absurdní věc: jedna dívka vylezla až do třetího patra a šla přes okno, jenom aby se s námi setkala. Nakonec jsme se s ní samozřejmě vyfotili."

Jak důležité je pro Tokio Hotel vzhled a make-up?
"Každý" - říká Bill, "se drží svého vlastního stylu. Vždycky jsme se oblékal a měl make-up takto. Nebylo to rozhodnutí týkající se Tokio Hotel. Našim jediným pravidlem je být sami sebou."

Další projekty?
"Navštívíme Asii a Latinskou Ameriku. Po těchto datech a vydání DVD počkáme a uvidíme. Naše životy se skládají z mnoha překvapení. Když jsme byli ve škole, všechno bylo stejné. Čerstvé zprávy jsou věci, které na Tokio Hotel milujeme nejvíc."