Září 2010L'Uomo Vogue photoshoot - backstage pic

28. září 2010 v 19:57 | LadyTH |  Photoshooty Bill a Tom
Aaaa tak sexyyy jen to obleceni k nim nejak nesedi :/


Jste fans Lady Gaga? Tak se tu zapište.

27. září 2010 v 20:49 | LadyTH |  Lady gaga
Jste FANS LADY GAGA?  Jestli Ano tak se  zapište.

Napiste pod článkek:
  • Přezdívku
  • Kolik ti je
  • Odkud si
  • A napis svuj email nebo blog
Mužou se zapsat i fans ktere nejsou z ČR:Tak Kolik vas je? :)


Neco o Lady Gaga

27. září 2010 v 20:29 | LadyTH |  Lady gaga
Stefani Joanne Angelina Germanotta (* 28. března 1986, Yonkers, New York) je americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její umělecký pseudonym Lady GaGa vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Ga Ga.

Styl a vlivy

Ovlivnili ji glam rockoví muzikanti jako David Bowie, Debbie Harry z Blondie či Freddie Mercury, stejně jako popové ikony 80. a 90. let, Madonna a Michael Jackson. Madonna pro časopis The Rolling Stone řekla, že v ní vidí samu sebe na začátku 80. let, a Lady Gaga na otázku srovnání s Madonnou řekla, že nechce být předvídatelná, ale místo toho provést v popu revoluci - ta poslední byla spuštěna před 25 lety právě Madonnou. Vokálně je zase přirovnávána ke Gwen Stefani, případně ke Kylie Minogue a vizuálně (když je zrovna blond) k Amy Winehouse či Christině Aguilera. Její oblíbený filosof je Rainer Maria Rilke.
O sobě prohlásila, že zbožňuje módu, která je pro ní všechno. Lásku k módě a stylu zdědila po své matce, která podle ní byla vždy udržovaná a krásná. Když skládá novou písničku, přemýšlí, co bude mít na podiu na sobě. Co se módy, vystupování a herecké interpretace týče, bere Lady Gaga inspiraci u Grace Jonesové. Má vlastní produkční tým, zvaný Haus of Gaga, který pro ni připravuje oděv, účesy a kostýmy a propriety na jeviště. Periodika The Star a Entertainment Weekly kvitovaly její cit pro módu za to nejlepší z desetiletí a též jako něco, čím se dokáže odlišit a vyniknout v davu.[zdroj?] Měří 155 cm.
Na začátku své kariéry byla považována za gay ikonu[1] a v gay komunitě měla (a má) silnou základnu.[2]
17. listopadu 2010 vystoupí v pražských Vysočanech v O2 Aréně.[3]

Mládí a vzdělání

Narodila se jako Stefani Germanotta první ze dvou dětí Josepha a Cynthia Germanotta, jejichž předkové pocházejí z Itálie. Už ve svých 4 letech se učila hrát na klavír a v 11 napsala svojí první klavírní baladu. Ve stejné době nastoupila na římskokatolickou soukromou školu v klášteře Největšího Srdce. V necelých 14 letech začala vystupovat v zábavném clubu Open Mike Nights v New Yorku. Ve věku 17 let získala vstup do New York University's Tisch školy umění. Tam, studovala hudbu a zdokonalovala své skladatelské schopnosti. Nakonec ale ze školy odešla, aby se věnovala své kariéře.


Tetování

Po těle má celkem osm tetování. Mezi nejznámější patří symbol Peace, který je inspirován známým zpěvákem Johnem Lennonem a důvod pro něj je takový, že Lennon Lady Gaga poznamenal jako jejího hrdinu.[zdroj?] Dalším tetováním, kterého si lze všimnout v Klipu Bad Romance, Telephone a Alejadro, je německý nápis, jenž je vytetován společně s znakem Peace na levé ruce. Tento nápis pochází od básníka Rainer Maria Rilke, jehož považuje za svého oblíbeného filozofa, a je zde napsáno: V nejhlubší hodinu v noci přiznávám si, že byste zemřít, pokud jste byli zakázáni psát. A podívejte se hluboko do svého srdce, kde šíří své kořeny a zde naleznete odpověď a zeptejte se sami sebe, musím napsat?[zdroj?] Na zádech má vytetované srdce společně s nápisem Dad in it (Táta je v něm). Důvod pro toto tetování byl ve skutečnosti, že její otec prodělal vážnou operaci srdce. I v bookletu svého druhého alba The Fame Monster se Lady zmiňuje, že její otec je hrdina a děkuje mu, že ji dokázal ochránit před monstry. Od bederní části páteře až po část břicha má vytetované růže s houslovým klíčem. Během druhé poloviny turné The Monster Ball / Bál Příšer, kdy navštívila Tokio, si nechala vytetovat dočasné tetování Little Monster (tak nazývá své fanoušky). A poslední je jednorožec na noze k novému albu Born This way

Ocenění

Na předávání hudebních cen MTV 12. září 2010 v Los Angeles jich obdržela osm, a to v kategoriích nejlepší ženské video, popové video, taneční video, choreografie, střih a režie, spolupráce s Beyoncé a videoklip roku.[4]

Externí odkazy


Neco o Tokio Hotel

27. září 2010 v 20:24 | LadyTH |  Tokio hotel
Tokio Hotel je Nemecka pop rokova skupina původem z Magdemburku oblíbená zejména mezi teenagery, ale i mezi starším publikem. Kapela se stejným složením (Bill Kaulitz - zpěv,Tom Kaulitz- kytara (piano), Georg Listing - baskytara (klávesy),¨Gustav Schäfer  - bicí), ale pod jiným názvem (Devilish), vznikla v roce 2001. V roce 2005 vyšlo jejich první album s titulem "Schrei" a kapela se přejmenovala na Tokio hotel. Od té doby neustále působí na hudební scéně a dosud vydala celkem 3 německá alba: "Schrei", "Zimmer 483" a "Humanoid", 2 anglická - "Scream" a anglickou podobu "Humanoid", a rozšířenou předělanou verzi "Schrei" s názvem Schrei: So laut du kannst.


Počátky

Dvojčata Bill Kaulitz (1. září 1989) a o deset minut starší Tom Kaulitz začala veřejně vystupovat ve svých devíti letech. V roce 2001 se na svém vystoupení v Magdeburku seznámili s bubeníkem Gustavem Schäferem (8. září 1988) a baskytaristouGeorgem Listingem (31. března 1987). Tom a Bill vystupovali jako dvoučlenná kapela s názvem Black questionmark, jejich zvuku ale chybělo větší spekrtum nástrojů. Začali zkoušet s Georgem a Gustavem a nakonec vytvořili společnou kapelu s názvem Devilish (Ďáblíci). V roce 2003 se Bill zúčastnil německé pěvecké soutěže StarSearch, kde zaujal producenta Petera Hoffmanna. Celá kapela v roce 2005 podepsala smlouvu s nahrávácí společností Universal v Hamburku. Od té doby jsou známí jako 'Tokio Hotel'. Proč si takto říkají má hned několik důvodů: Tokio - živé a pulsující město jako je sama skupina; Tokio jako město, ve kterém nikdy nebyli; a nakonec: v době, kdy vymýšleli nový název, si nebyli zcela jistí svou budoucností a osudem kapely - byl pro ně stejnou hádankou jako zcela neznámé exotické město. 'Hotel' je symbolem neustálého cestování za koncerty a akcemi a přespávání mimo domov. Za pomoci profesionálů Bill napsal či se stal spoluautorem většiny songů z prvního alba Schrei.


Členové

  • Bill Kaulitz
  • Tom Kaulitz
  • Georg Listing - (31. března 1987 v Halle) působí jako baskytarista v německé skupině Tokio hotel. Na baskytaru hraje od svých třinácti let. Říká, že jeho styl výrazně ovlivnili Red Hot Chili Peppers, Die Ärzte a Oasis.
  • Gustav Schäfer - (8. září 1988 v Magdeburgu) bubeníkem kapely, momentálně žije v Magdeburgu či přechodně v Hamburku v blízkosti nahrávacího studia. Gustav hraje na bubny od svých pěti let a hudebně jej ovlivnili především Metallica, Joe Cocker a Rod Stewart


Externí odkazy


Dům dvojčat na prodej/k pronájmutí:(

27. září 2010 v 18:48 | LadyTH |  news/Clanky Bill a Tom
Dům Bill a Toma je oficiálně na prodej/k pronájmutí ... tolik k tomu, že si "ponechají jejich domy v Německu"... :X

Takovy keci ze si ho nechaji :/:(


Lady Gaga Shoot

27. září 2010 v 15:24 | LadyTH |  Photoshooty Lady Gaga