Říjen 2010

Kaulitz & Cooper v dvojím balení

23. října 2010 v 12:33 | LadyTH |  News/Clanky Bill
http://www.n-tv.de/img/17/1768916/Img_16_9_450_21020410.jpg

Správná doba k Halloweenu, šokující rocker Alice Cooper dostává prominentí podporu jako nositel reklamy. Tokio-Hotel-hvězda Bill Kaulitz je druhou reklamní tváří pro německý velkoobchodní trh s elektrem.

Kaulitzův manažer David Jost v pátek potvrdil, že 21letý je angažovaný na vánoční prodej: "Tento víkend se pro Saturn zahájí rozsáhlá reklamní kampaň s Billem Kaulitzem a Alice Cooperem." TV spoty a fotografie pro kampaň se vytvářely ve filmovém studio v Los Angeles. 62letý Cooper dělá reklamu reklamnímu řetězci už delší dobu.


Bill Kaulitz for Saturn (video)

23. října 2010 v 12:32 | LadyTH |  Videa TH
Alice: Kdo jsi?
Bill: Já jsem Bill Kaulitz.
Mimozemšťaň: Tohle může říct každý..
Bill: Tak se podívej...
Alice: To umím taky...
Bill: Všechno je prostě otázka techniky.

Tokio-Bill s Alice Cooperem ve vesmíru

23. října 2010 v 12:26 | LadyTH |  News/Clanky Bill
http://www.bz-berlin.de/multimedia/archive/00268/saturn-tokio-bill1_2681166.jpg

Bill Kaulitz z Tokio Hotel a Alice Cooper dělají reklamu pro Saturn.

Mix mimozemšťanů, monter a rockerů se poflakuje ve vesmírném baru a nechává se posilňovat Alice Cooperem. Uvnitř toho: Tokio Hotel zpěvák Bill Kaulitz v řetězi ověšeném koženém outfitu a s piercingem v nosu. Tak to je nový reklamní spot elektro-řetězce Saturn, který startuje tento víkend.

Kaulitzův manažer David Jost angažmá pro vánoční kampaň v pátek potvrdil. TV-spoty a fotografie se dělaly ve filmovém studiu v Los Angeles. Do konce roku budou Kaulitz a Cooper součástí velké kampaně, které se objeví v TV a rádiích, na billboardech a internetu.


Zona Joven #111 - interview

23. října 2010 v 12:26 | LadyTH |  Rozhovory-Tokio Hotel


Váš peruánský fanklub je největší v Latinské Americe (více než 13.000 členů) a vždycky dělají fan akce, holdují koncertům, oslavují vaše narozeniny a na internetu sdílejí videa. Co si o tom myslíte? Viděli jste tyhle videa?
Bill: Vždycky vidíme videa, která naši fanoušci po celém světě dávají na internetu. V případě Peru jsme velmi nadšeni, protože to bude poprvé, co tam přijedeme a konečně se chceme setkat s našimi peruánskými fanoušky. Je to téměř ten stejné pocit, který jsme měli na našem prvním turné v USA, mít kontakt s americkými fanoušky bylo velmi vzrušující, všechno šlo dobře a jsme si jisti, že to samé bude také v Peru.
Tom: Je vzrušující vidět věci, kterých jsou naši fanoušci schopni, až jsou lidé velmi rádi, že tam přijedeme. Pro nás je to také radost, protože už dávno jsme chtěli hrát v Latinské Americe.
Bill: A teď je poprvé. Jsme nervózní z toho prvního magického okamžiku, kdy se setkáme s našimi fanoušky. Před touto cestou máme pozitivní reakce.

Koncerty tohoto turné mají velmi futuristický styl. Jak se to stalo? Ovlivnily vás jiné kapely, které udělaly něco podobného?
Bill: Album "Humanoid" navazuje na některé sci-fi prvky a z to vychází inspirace na show: naše podium, outfity, které používáme, atd. Máme inspiraci ze všeho, co je mimozemské, co není z tohoto světa. To je myšlenka a pocit, které chceme sdílet… Je tady spousta věcí, které jsme chtěli na podiu udělat a tentokrát můžeme. Ale v podstatě "Welcome to Humanoid City" koncept je vlastní inspirace, naprosto naše, které pochází od nás, když jsme psali songy.

Co vás inspiruje?
Bill: Kdy píšete, na mysl vám přichází hodně obrazů, věci si představujete. Je to jako malé kino představivosti. Pracovali jsme opravdu tvrdě, abychom to všechno dali do turné, z hudebního hlediska, stejně tak to, co jsme chtěli udělat na podiu. Například kluci hrají na nástroje, na které normálně nehrají. Mezitím je hodně práce a praxe, ale s výsledkem jsme naštěstí velmi spokojeni.

Vaši fanoušky tady milují všechny prvky vašeho nového turné. Je to to, od vaší show tady můžeme očekávat?
Tom: Některé věci jsou obtížné dát do letadla. Ale rozhodně sestavujeme řádné podium pro "Humanoid City". Bereme speciální efekty, plameny, outfity.

Někteří vaši fanoušci z Kolumbie, Ekvádoru a Argentiny přijedou do Limy, aby vás viděli. Mohli byste rozšířit vaši show myšlením na všechny ty lidi, kteří přijdou?
Bill: Rádi bychom řekli ahoj a přivítali všechny fanoušky, kteří přijeli z jiných zemí, aby nás uviděli v Limě, je potěšující, že tohle dělají, fantastické vidět všechnu tu podporu, kterou nám dávají. Je velmi charakteristické od našich fanoušků říct: "Ok, teď cestujeme do jiné země za Toko Hotel."
Tom: Nebojte se. Show v Limě bude jisté velkolepá.

Všichni jste změnili svůj vzhled. Počínaje tebou, Bille. Je to takhle pohodlnější? Zabere to méně času na přípravu show?
Bill: No jo. Mám nový vzhled s kratšími vlasy, možná se sám trávím přípravou méně času. Ale také mám všechny ty outfity. Na show mám hodně outfitů a outfity, které svítí a mají velké baterie. Příprava zahrnuje hodně času, ale baví mě to dělat.

Máte před koncerty nějaký rituál?
Bill: Ano, vždycky máme rituál, který děláme před tím, než jdeme na podium a to takový, že Georg jde na záchod a udělá velký byznys (hodně smíchu). Nějakým způsobem nám to na každém vystoupení přináší štěstí (smích)…

Některé z kapel, které naší zemi navštíví, se jdou podívat na diskotéku nebo si po koncertu prohlédnou město. Uvažujete, že uděláte to samé?
Tom: Snažíme se vidět města, která navštívíme, ale někdo to kvůli času nejde. Doufáme, že v Limě budeme mít možnost to udělat.
Bill: Samozřejmě, že se budeme snažit něco vidět. Musím říct, že během turné jsme velmi disciplinovaní, protože máme nabitý program, nemáme moc času, ale rozhodně, když budeme mít čas, pokusíme se něco vidět.

Možná nechcete být moc na očích? Měli jste problémy se stalkers?
Bill: V minulosti jsme měli nějaké špatné zkušenosti se stalkers. Byl také incident na diskotéce s Gustavem. Ale nebojíme se přemýšlet nad tím, že se stane něco špatného, když půjdeme ven. Jsme klidní a nemyslíme si, že by tam byl nějaký stalker.

Je otázka pro vaše fanoušky: Bude v Peru Meet & Greet s Tokio Hotel? Je možné vyvinout tlak na producenty, aby se to stalo?
Bill (směje se): Je pravda, že děláme Meet & Greet, ale pouze tehdy, když nám to čas před koncerty dovolí. Je to organizované mediálními partnery a médii. Je stále ještě brzo říct, co se bude dít, ale doufáme, že produkce udělá nějakou soutěž nebo něco takového, takže vítězové se s námi setkají.

Takže byste to udělali…
Tom: Jistě! Kromě toho fanoušci jsou ti, kteří nás dostali tam, kde teď jsme a je radost s nimi trávit čas. Vždycky jim něco podepíšeme nebo uděláme fotky. I když i jako každý jiný člověk máme dny, kde nejsme moc v náladě nebo máme plné ruce práce.
Bill: Ale nikdy nebudeme k našim fanouškům drzí. Tak moc je milujeme, protože nás podporují a vždycky nám dávají energii.

Na MTV EMA's jste v jedné kategorii s Muse, 30 Seconds To Mars, Green Day a Katy Perry. Co si myslíte o vašich hudebních rivalech? Kdo je pro vás největší soupeř?
Tom: O EMA musíme říct, že máme ty nejlepší fanoušky na světě, naši fanoušci jsou skvělí…a výhra závisí na hlasech našich fanoušků. Jsem si jistý, že obdržíme hodně podpory od našich fanklubů pro celém světě. Nikdy nás neopustili, takže věříme, že ostatní nominované porazíme. I když konkurence je velmi silná.

Co byste řekli vašim peruánským fanouškům?
Bill: Nemůžeme se dočkat dne, až zahrajeme poprvé v Peru, ten večer vás chceme všechny vidět. Chceme pozdravit všechny čtenáře časopisu. Mockrát děkujeme.


Bravo Special Posters #11 (Serbia)

10. října 2010 v 13:23 | LadyTH |  Casopisy-Tokio Hotel

Tokio Hotel: Prvních 5 let

Když 20. srpna 2010 vyšel Tokio Hotel první singl "Durch den Monsun," nikdo ani nepředpokládal, že toto dospívající kvarteto z Magdeburku se stane jednou z největších hudebních atrakcí této planety. Plakát, který vám dáváme, je ještě další vzpomínka na jejich velké turné "Welcome to Humanoid City", se kterým nakonec navštívili i naši zemi.Když Bill Kaulitz stráví noc s Joopem

8. října 2010 v 21:09 | LadyTH |  News/Clanky Bill
Wunderkind-návrhář Wolfgang Joop a Wunderkind Bill Kaulitz dělali společné věci. Samozřejmě jenom pracovně.

http://www.welt.de/multimedia/archive/01228/Joop_wunderkind_DW_1228615p.jpg

Paříž v noci: Wolfgang Joop se usmívá, s Billem Kaulitzem se dělí o cigaretu. Kaulitz se dívá Joopovi hluboko do očí. Fotky módního návrháře s Tokio-Hotel-muzikantem působí velmi intimně. Při jejich sblížení byli přitom oba dva filmováni dvěma týmy kameramanů: Arte oba umělce svedla dohromady pro pořad "Durch die Nacht mit..."

65letý Joop a o 45 let mladší Kaulitz se nejprve najedli s německým velvyslancem a pak šli na skleničku do "Café de Flore" na Eiffelově věži. Další den se Kaulitz objevil na módní přehlídce značky "Wunderkind" Wolfganga Joopa, oba dva spolu znovu pózovali pro fotografy. Joop vzal mladého muže za pas, Kaulitz se mírně usmíval. Harmonii narušovalo jen jedno: Muzikant se objevil v outfitu od Kiliana Kernera.

Přitom Joop by zpěváka rád vyhrál jako modela. Wolfgang Joop byl 21letým více než nadšen. "Tím klukem jsem unešen," citoval. A odvážně mluvil o tom, co si ostatní asi jen myslí: "Na molo bych ho poslal v dámském oblečení. On je ta nejpěknější dívka na celém Fashion Week."

Kdo chce slyšet víc: Podle Arte není datum vysílání ještě stanoveno.


RTL Punkt 12 - Wunderkind fashion show

8. října 2010 v 21:08 | LadyTH |  Screens Bill a Tom

(c) tokio-hotel-de.blog.cz